






1 / 7
KROSS Evado 2.0 / Black-Green Matte / hibrīda velosipēds (28")
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS EVADO 2.0
„KROSS Evado 2.0“ ir mūsu hibrīda velosipēda modelis. Hibrīda velosipēds ir pilsētas un kalnu velosipēda apvienojums. „KROSS Evado 2.0“ ir augstas kvalitātes un pieejamas cenas velosipēds, kas piemērots braukšanai gan pa pilsētu, gan pa bezceļiem.
Komponenti visiem apstākļiem
„KROSS Evado 2.0“ ir aprīkots ar „Shimano“ ātrumu pārslēdzējiem un pārnesumiem, kas ir lieliski piemēroti braukšanai gan pilsētā, gan ārpus tās. „KROSS Evado 2.0“ ir arī dakša ar 50 mm gājienu, kas ļaus saglabāt komfortu un izvairīties no liela noguruma braucot pa nelīdzenu virsmu. Tas ļaus jums ilgi un ērti mīt pedāļus pat uz grants ceļiem. „KROSS Evado 2.0“ ir aprīkots arī ar 28 collu riteņiem ar 42 mm platām riepām, kas ļauj efektīvi pārvietoties gan pilsētā, gan ārpus tās.
Uzmanība detaļām
„KROSS Evado 2.0“ piedāvā komfortu un drošību uz ceļa. Alumīnija rāmis ir izgatavots no īpaša 6061 alumīnija sakausējuma, kas padara velosipēdu stingru un izturīgu pret lūzumiem un plaisām, vienlaikus saglabājot to ļoti vieglu. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsošanas metodi, kas nodrošina krāsas ilgmūžību un labāku izturību pret skrāpējumiem.
„KROSS Evado 2.0“ ir mūsu hibrīda velosipēda modelis. Hibrīda velosipēds ir pilsētas un kalnu velosipēda apvienojums. „KROSS Evado 2.0“ ir augstas kvalitātes un pieejamas cenas velosipēds, kas piemērots braukšanai gan pa pilsētu, gan pa bezceļiem.
Komponenti visiem apstākļiem
„KROSS Evado 2.0“ ir aprīkots ar „Shimano“ ātrumu pārslēdzējiem un pārnesumiem, kas ir lieliski piemēroti braukšanai gan pilsētā, gan ārpus tās. „KROSS Evado 2.0“ ir arī dakša ar 50 mm gājienu, kas ļaus saglabāt komfortu un izvairīties no liela noguruma braucot pa nelīdzenu virsmu. Tas ļaus jums ilgi un ērti mīt pedāļus pat uz grants ceļiem. „KROSS Evado 2.0“ ir aprīkots arī ar 28 collu riteņiem ar 42 mm platām riepām, kas ļauj efektīvi pārvietoties gan pilsētā, gan ārpus tās.
Uzmanība detaļām
„KROSS Evado 2.0“ piedāvā komfortu un drošību uz ceļa. Alumīnija rāmis ir izgatavots no īpaša 6061 alumīnija sakausējuma, kas padara velosipēdu stingru un izturīgu pret lūzumiem un plaisām, vienlaikus saglabājot to ļoti vieglu. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsošanas metodi, kas nodrošina krāsas ilgmūžību un labāku izturību pret skrāpējumiem.
Specifikācija
Aprīkojums
Riteņi
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Melna/Piparmētru |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TZ510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| Pārslēgšanas rokturi | SHIMANO RS36 REVOSHIFT |
| Klaņi | WHEEL TOP 48T-38T-28T/170mm |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Riteņi
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Riepas | MITAS GRIPPER V84 42-622 |
| Ratloki | KROSS |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-bremzes |
| Aizmugurējās bremzes | V-bremzes |
| Bremžu rokturi | ALHONGA |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Stūre | Alumīnija 640 MM 31.8 |
| Stūres iznesums | Alumīnijs/ 31,8/7° (S- 90MM, M- 105MM, L- 105MM) |
| Sēdeklis | KROSS D5311 |
| Sēdekļa stute | Alumīnijs/ 27,2 (S- 300MM, M- 350MM, L- 350MM) |
| Stūres gultņi | FP-H863 O1-1/8" |
| Rokturi | HERRMANS |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| M: 13,5KG | L: 13,5KG |
| Izmērs | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |





















