









1 / 10
KROSS Evado 2.0 / Black-Blue Gloss / hibrīda velosipēds (28")
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS EVADO 2.0
„KROSS Evado 2.0“ ir mūsu hibrīda velosipēda modelis. Hibrīda velosipēds ir pilsētas un kalnu velosipēda sajaukums. „KROSS Evado 2.0“ ir augstas kvalitātes un par pieejamu cenu iegādājams velosipēds, kas piemērots braukšanai gan pilsētā, gan pa bezceļiem.
Komponenti visiem apstākļiem
„KROSS Evado 2.0“ ir aprīkots ar „Shimano“ ātrumu pārslēdzējiem un pārnesumiem, kas ir lieliski piemēroti braukšanai gan pilsētā, gan pa bezceļiem. „KROSS Evado 2.0“ ir arī dakša ar 50 mm gājienu, ar kuru, braucot pa nelīdzenu virsmu, saglabāsiet komfortu un izvairīsieties no liela noguruma. Tas ļaus jums ilgi un ērti mīties pat pa grants ceļiem. „KROSS Evado 2.0“ ir arī 28 collu riteņi ar 42 mm platām riepām, kas ļauj efektīvi braukt gan pilsētā, gan ārpus tās.
Uzmanība detaļām
„KROSS Evado 2.0“ piedāvā komfortu un drošību uz ceļa. Alumīnija rāmis ir izgatavots no īpaša 6061 alumīnija sakausējuma, pateicoties kuram velosipēds ir stingrs un izturīgs pret lūzumiem un plaisām, taču tajā pašā laikā tas ir ļoti viegls. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsošanas metodi, kas nodrošina krāsas ilgmūžību un labāku izturību pret skrāpējumiem.
„KROSS Evado 2.0“ ir mūsu hibrīda velosipēda modelis. Hibrīda velosipēds ir pilsētas un kalnu velosipēda sajaukums. „KROSS Evado 2.0“ ir augstas kvalitātes un par pieejamu cenu iegādājams velosipēds, kas piemērots braukšanai gan pilsētā, gan pa bezceļiem.
Komponenti visiem apstākļiem
„KROSS Evado 2.0“ ir aprīkots ar „Shimano“ ātrumu pārslēdzējiem un pārnesumiem, kas ir lieliski piemēroti braukšanai gan pilsētā, gan pa bezceļiem. „KROSS Evado 2.0“ ir arī dakša ar 50 mm gājienu, ar kuru, braucot pa nelīdzenu virsmu, saglabāsiet komfortu un izvairīsieties no liela noguruma. Tas ļaus jums ilgi un ērti mīties pat pa grants ceļiem. „KROSS Evado 2.0“ ir arī 28 collu riteņi ar 42 mm platām riepām, kas ļauj efektīvi braukt gan pilsētā, gan ārpus tās.
Uzmanība detaļām
„KROSS Evado 2.0“ piedāvā komfortu un drošību uz ceļa. Alumīnija rāmis ir izgatavots no īpaša 6061 alumīnija sakausējuma, pateicoties kuram velosipēds ir stingrs un izturīgs pret lūzumiem un plaisām, taču tajā pašā laikā tas ir ļoti viegls. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsošanas metodi, kas nodrošina krāsas ilgmūžību un labāku izturību pret skrāpējumiem.
Specifikācija
Komplektācija
Riteņi
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Melna/Zila |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Komplektācija
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TZ510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| Pārslēgšanas rokturi | SHIMANO RS36 REVOSHIFT |
| Kloķi | WHEEL TOP 48T-38T-28T/170mm |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Riteņi
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Riepas | MITAS GRIPPER V84 42-622 |
| Ratloki | KROSS |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-brake |
| Aizmugurējās bremzes | V-brake |
| Bremžu rokturi | ALHONGA |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Stūre | Alumīnija 640 MM 31.8 |
| Stūres iznesums | Alumīnijs/ 31,8/7° (S- 90MM, M- 105MM, L- 105MM) |
| Sēdeklis | KROSS D5311 |
| Sēdekļa stute | Alumīnijs/ 27,2 (S- 300MM, M- 350MM, L- 350MM) |
| Stūres gultņi | FP-H863 O1-1/8" |
| Rokturi | HERRMANS |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| M: 13,5KG | L: 13,5KG |
| Izmērs | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |





















