
Klasisks STAR 20 balts meiteņu bērnu velosipēds (20")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 20G-6S-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Saņemt veikalāPieejams rīt, 13. maijs
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
Piegāde mājās13. maijs – 15. maijs
Piegāde uz pakomātu13. maijs – 15. maijs
STAR 20
Produkta kods:
20G-6-22
| Riteņu izmērs | 20" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | tērauds |
| Svars | 11,70 |
| Pārnesumi | 6 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TZ-500 |
| Dakša, amortizācija | tērauda |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | V-veida alumīnija bremzes |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | alumīnija 36H |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | Kenda Kwick 20x2.0" |
| Klaņi | 32T 127mm alumīnija |
| Papildaprīkojums | atbalsta kāja, ķēdes aizsargs, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Rāmis
- Steel
- Dakšas
- Steel
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TZ-500
- Pārnesumu skaits
- 6
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- V-brake Alu
- Priekšējās bremzes
- V-brake Alu
Rati / Riepas
- Riepas
- Kenda Kwick 20x2.0"
- Diski
- alu 36H
Vispārīga informācija
- Lakota apdare
- Gloss
- Modelis
- STAR 20











