
Classic AVENUE 20 ALU White bērnu velosipēds (20")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 20GA-7EQ-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
AVENUE 20 ALU
Produkta kods:
20GA-7EQ-22
| Riteņa izmērs | 20" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | leģēts tērauds/alumīnijs |
| Svars | 12,90 |
| Pārnesumi | 7 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TY-300 |
| Dakša, amortizācija | viegls alumīnijs |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | V-veida alumīnija bremzes |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | 36H alumīnijs |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | 20x1.75" |
| Klaņi | 36T alumīnijs 152mm |
| Papildaprīkojums | dubļusargi, ķēdes aizsargs, grozs, bagāžnieks, atbalsta kājiņa, zvaniņš, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Rāmis
- alloy
- Dakšas
- light alu
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TY-300
- Pārnesumu skaits
- 7
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- V-brakes alu
- Priekšējās bremzes
- V-brakes alu
Rati / Riepas
- Riepas
- 20x1.75"
- Diski
- 36H alu
Vispārīga informācija
- Lakota apdare
- Matt
- Modelis
- AVENUE 20 ALU











