
Classic PRO 20 DISC ALU Gold bērnu velosipēds (20")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 20BA-6SD-COL1-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
PRO 20 DISC
Preces kods:
20BA-6SD-COL1-22
| Riteņa izmērs | 20" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | alumīnijs |
| Svars | 12,30 |
| Pārnesumi | 6 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TY-300 |
| Dakša, amortizators | HL-565 40mm |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | Power BX-350 mehāniskās 160mm |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | alu 36H |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | Kenda K-Rad 20x2.35" |
| Klaņi | 32T alu 127mm |
| Papildus | atbalsta kājiņa, ķēdes aizsargs, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Priekšējā amortizatora gājiens (mm)
- 40mm
- Rāmis
- Alloy
- Dakšas
- HL-565
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TY-300
- Pārnesumu skaits
- 6
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- Power BX-350 mechanical 160mm
- Priekšējās bremzes
- Power BX-350 mechanical 160mm
Rati / Riepas
- Riepas
- Kenda K-Rad 20x2.35"
- Diski
- alu 36H
Vispārīga informācija
- Lakota apdare
- Gloss
- Modelis
- PRO 20 DISC











