
Classic TEAM 20 ALU oranžs bērnu velosipēds (20")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 20RAB-6-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
| Riteņa izmērs | 20" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | alumīnijs |
| Svars | 9,20 |
| Pārnesumi | 6 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TY-300 |
| Dakša, amortizators | viegls alumīnijs |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | V-veida alumīnija bremzes |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | alumīnija 36H |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | Kenda K-Rad 20x2.35" |
| Klaņi | 32T alumīnija 127mm |
| Papildaprīkojums | atbalsta kājiņa, ķēdes aizsargs, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Rāmis
- Aliuminio lydinys
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TY-300
- Pārnesumu skaits
- 6
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- V-brakes alu
- Priekšējās bremzes
- V-brakes alu
Rati / Riepas
- Riepas
- Kenda K-Rad 20x2.35"
Vispārīga informācija
- Galimi rėmo dydžiai
- OS
- Lakota apdare
- Blizgus
- Modelis
- TEAM 20











