






1 / 7
KROSS Trans 2.0 pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 nodrošina ērtu un vieglu braukšanu. Tas būs ideāli piemērots gan braucieniem pa veloceliņiem, gan pilsētā. Pateicoties ģeometrijai, ar velosipēdu var braukt vertikālā pozīcijā, kas palielinās komfortu, sēdēsit uz tā kā krēslā. Šim modelim ir sieviešu un vīriešu rāmja versijas.
Komponenti
KROSS Trans 2.0 modelī ir "V-brake" bremžu sistēma, kas garantē labu bremzēšanas kvalitāti. Pārnesumu pārslēgšanas grupa sastāv no augstas kvalitātes Shimano detaļām. Shimano Tourney TY300 aizmugurējais pārslēdzējs ir apvienots ar Shimano Tourney TY510 priekšējo pārslēdzēju, kas nodrošinās vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu pat grūtākos kāpumos. KROSS priekšējā dakša nodrošina vibrācijas slāpēšanu, braucot pa nelīdzenu virsmu, un samazina roku nogurumu.
Tehnoloģijas
Velosipēdā esam iebūvējuši arī aizmugurējo bagāžnieku, kas izstrādāts, izmantojot "Hi-Strength" tehnoloģiju, tāpēc varat droši pārvadāt smagu bagāžu. KROSS Trans 2.0 rāmis ir izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma, pateicoties kuram velosipēds ir stingrs un izturīgs. Tajā pašā laikā tas ir diezgan viegls sakausējums, tāpēc to būs viegli transportēt. Turklāt rāmis ir pārklāts ar pulverkrāsu, kas nozīmē krāsojuma izturību un noturību pret mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem.
Specifikācija
Komplektācija
Rati
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Pelēka |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Komplektācija
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ALTUS M310 |
| Pārnesumu pārslēgi | SHIMANO EF500 |
| Kloķi | SR SUNTOUR |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde |
YBN S50 |
Rati
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Rati | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-BRAKE |
| Aizmugurējās bremzes | V-BRAKE |
| Bremžu sviras | SHIMANO EF500 |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Sēdeklis | KROSS D226K |
| Stūres gultņi | FP-H815 O1-1/8" |
| Rokturi | KROSS GRIPPEN |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2KG |
| Izmērs | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |













