
Classic TEAM 24 ALU Purple bērnu velosipēds (24")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 24RAG-7-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TEAM 24
Produkta kods:
24RAG-7-22
| Riteņu izmērs | 24" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | alumīnijs |
| Svars | 10,10 |
| Pārnesumi | 7 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TY-300 |
| Dakša, amortizācija | viegls alumīnijs |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | V-veida alumīnija bremzes |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | alumīnija 36H |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | Kenda Small Block Eight 24x2.1" |
| Kloķa mehānisms | 36T alumīnija 152mm |
| Papildaprīkojums | atbalsta kāja, ķēdes aizsargs, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Rāmis
- alloy
- Dakšas
- light alu
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TY-300
- Pārnesumu skaits
- 7
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- V-brakes alu
- Priekšējās bremzes
- V-brakes alu
Rati / Riepas
- Riepas
- Kenda Small Block Eight 24x2.1"
- Diski
- alu 36H
Vispārīga informācija
- Lakota apdare
- Gloss
- Modelis
- TEAM 24











