
Classic AVENUE 24 ALU White bērnu velosipēds (24")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 24GA-7EQ-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Saņemt veikalāPieejams rīt, 13. maijs
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
Piegāde mājās13. maijs – 15. maijs
Piegāde uz pakomātu13. maijs – 15. maijs
AVENUE 24" ALU EQ
Produkta kods:
24GA-7EQ-22
| Riteņa izmērs | 24" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | leģēts alumīnijs |
| Svars | 13,90 |
| Pārnesumi | 7 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TY-300 |
| Dakša, amortizācija | Alumīnija |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | V-veida alumīnija bremzes |
| Riteņi (priekšējais / aizmugurējais) | 36H alumīnija |
| Riepas (priekšējā / aizmugurējā) | Kenda 24x1.95" |
| Klaņi | 36T alumīnija 152mm |
| Papildaprīkojums | dubļusargi, ķēdes aizsargs, grozs, bagāžnieks, atbalsta kājiņa, atstarotāji |
Rāmja komplektācija
- Rāmis
- Alloy
- Dakšas
- Alloy
Pārnesumu sistēma
- Aizmugurējais pārnesumu pārslēdzējs
- Shimano Tourney TY-300
- Pārnesumu skaits
- 7
Bremžu sistēma
- Aizmugurējās bremzes
- V-brake alu
- Priekšējās bremzes
- V-brake alu
Rati / Riepas
- Riepas
- Kenda 24x1.95"
- Diski
- 36H alu
Vispārīga informācija
- Modelis
- AVENUE 24" ALU EQ











