
Classic COMPACT 8 White saliekams divritenis (20")
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: 20F-8DEQ-22
Ražotājs: Classic
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
COMPACT 8K EQ
Preces kods:
20F-8DEQ-22
| Riteņa izmērs | 20" |
|---|---|
| Rāmja materiāls | leģēts metāls |
| Svars | 13,0 |
| Ātrumi | 8 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Tourney TX-800 |
| Dakša, amortizators | viegls alumīnijs |
| Bremžu tips (priekšējās / aizmugurējās) | Power BX-350 mehāniskās 140mm |
| Riteņi (priekšējie / aizmugurējie) | 32H alumīnija |
| Riepas (priekšējās / aizmugurējās) | Kenda 20x1.95" |
| Kloķa sistēma | 38T alumīnija 170mm |
| Papildaprīkojums | dubļusargi, ķēdes aizsargs, bagāžnieks, atbalsta kājiņa, atstarotāji, saliekami pedāļi |
Rėmo komplektacija
- Rėmas
- alloy
- Šakė
- light alu
Pavarų sistema
- Galinis pavarų perjungėjas
- Shimano Tourney TX-800
- Pavarų skaičius
- 8
Stabdžių sistema
- Galiniai stabdžiai
- Power BX-350 mechanical 140mm
- Priekiniai stabdžiai
- Power BX-350 mechanical 140mm
Ratai / Padangos
- Padangos
- Kenda 20x1.95"
- Ratlankiai
- 32H alu
Bendra informacija
- Modelis
- COMPACT 8K EQ











