




Black Inc ZERO 2.0 Disc Brake Tubeless Clincher V108 SRAM XDR aizmugurējais diska rats
Black Inc ZERO 2.0 Disc Brake Tubeless Clincher V108 SRAM XDR aizmugurējais diska rats
Izstrādāts kā labākais diska rata risinājums Factor HANZŌ velosipēdam, Black Inc ZERO ir ātrākais tirgū pieejamais diska rats. Priekšspriegots diska rats bez spieķu caurumiem, ZERO piedāvā izcilu braukšanas kvalitāti papildus pasaulē vadošajām aerodinamiskajām īpašībām.
PĀRSKATS
Izstrādāts kā ideāls aizmugurējais diska rats Factor HANZŌ individuālā brauciena velosipēdam, Black Inc ZERO apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt pasaules līmeņa produktus sacensībām visaugstākajā līmenī.
Lai gan diska rats var izskatīties vienkāršs, tā projektēšanas process nav tāds. Ir būtiski nodrošināt, ka gala produkts ir ne tikai ātrs vēja tunelī, bet arī funkcionāls dažādās situācijās un plašā rāmju klāstā, ne tikai HANZŌ. Izstrādes laikā sēdekļa caurules/riepas/rata virsmas saskares punkti tika novērtēti kā daļa no HANZŌ projekta, kur kļuva skaidrs, ka pastāv iespējas uzlabojumiem, vienlaikus saglabājot lielu ātrumu arī citu ražotāju rāmjos.
Mēs veicām vairākas dizaina iterācijas, lai atrastu visefektīvākos risinājumus gan aerodinamikai, gan braukšanas kvalitātei. Priekšspriegotais rats ir neapstrādāts 30 mm aploks ar 21 mm iekšējo platumu un ērtu bezkameru (tubeless) saderību. Nodrošinot ZERO ar bezkameru riepu pamatni, mūsu inženieri vēlas, lai braucējiem būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko un ātrāko komplektāciju riepu izvēles ziņā.
Pateicoties mūsu apņēmībai atrast labākos risinājumus katrai dizaina detaļai, ZERO pilnībā dominē konkurencē gan testos, kuros tiek pārbaudīts tikai rats, gan testos ar velosipēdu. Nozīmīgs uzlabojums salīdzinājumā ar citiem diska ratiem ir redzams pat pie nulles leņķa (zero yaw), pateicoties ekstremālajam izliekumam abās rata pusēs.
Pārsteidzošs uzlabojums salīdzinājumā ar labākajiem konkurentiem tirgū ilustrē, ka, paplašinot riteņu konstrukcijas metožu robežas, darot to, kas parasti netiek darīts, mācoties, kas darbojas un kas ne, un nebaidoties īstenot drosmīgas idejas, mēs esam spējuši izveidot Black Inc ZERO kā pasaulē ātrāko diska ratu.
FUNKCIJAS
- Pielāgoti CeramicSpeed gultņi
- Aerodinamiski optimizēts 700c-25 mm platiem bezkameru (tubeless) riepām
- Tikai disku bremzēm paredzēts diska rats
- 21 mm iekšējais platums / 31 mm ārējais platums
SPECIFIKĀCIJAS
| Tips | Clincher (ar kameru vai bez) |
| Ratu komplekta svars | 1182 g (Shimano) |
| Rumba | Black Inc + CeramicSpeed rumbu komplekts |
| Materiāls | TeXtreme® Toray® Nippon Graphite Pitch-Based Fiber |
| Aploka augstums | Diska |
| Ārējais aploka platums | 31 mm |
| Iekšējais aploka platums | 21 mm |
| Ieteicamais riepas platums | 700 x 25 mm Tubeless |
SADERĪGS RIEPU SPIEDIENS
| Riepas izmērs | 60 psi | 70 psi | 80 psi | 90 psi | 100 psi | 110 psi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 700c x 25 mm Tubeless | ✓ | ✓ | ✓ | ✓ | MAKS. | X |
| 700c x 25 mm | X | X | X | X | X | X |
| 700c x 28 mm Tubeless | ✓ | ✓ | ✓ | MAKS. | X | X |
| 700c x 28 mm | X | ✓ | ✓ | ✓ | MAKS. | X |
Atšķirīgu datoru monitoru, telefonu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajai preces krāsai vai tonim.











