






Black Inc Thirty Clincher + CeramicSpeed disku bremžu (SRAM XDR) riteņu komplekts
Black Inc Thirty Clincher + CeramicSpeed disku bremžu (SRAM XDR) riteņu komplekts
Black Inc THIRTY riteņu komplekts ir ideāla viegla kāpšanas riteņa iemiesojums. Ar zemu rotējošo masu tas nodrošina tūlītēju paātrinājumu, kad ceļš ved augšup, un platāks diska profils palielina stabilitāti, lai droši veiktu nobraucienus.
PĀRSKATS
Tā kā gandrīz katrs brauciens sastāv no dažāda reljefa, Black Inc THIRTY oglekļa šķiedras riteņu komplekts piedāvā tāda veida vieglu veiktspēju, kas padara tos par sapni kāpumos, vienlaikus nodrošinot pietiekamu aerodinamisko priekšrocību, lai pārvarētu vēja pretestību. Izturības līmenis pārsniedz parasto šosejas riteņu līmeni, padarot Black Inc THIRTY pietiekami izturīgus arī grants braucieniem un sacīkstēm.
Pieejami ar disku bremžu un aploces bremžu iespējām, Black Inc THIRTY clincher diski ir piemēroti bezkameru (tubeless) sistēmām un ir ideāli piemēroti braucējiem, kuri dod priekšroku jauktiem reljefa maršrutiem. Pieejama arī tubular opcija gan aploces, gan disku bremžu konfigurācijās, un to izmanto gan mūsu sponsorētie profesionāļi, gan ikviens, kurš vēlas saglabāt riteņa svaru pēc iespējas zemāku. Izgatavots no īpaši augstas stiprības oglekļa šķiedras maisījuma, katra diska oglekļa slāņojums ir optimizēts, lai maksimāli palielinātu stiprības un svara attiecību.
Ar 21 mm iekšējo diska platumu un 30 mm ārējo platumu, THIRTY diski lieliski sader ar 28 mm vai platākām riepām. Nemanāma pāreja starp riepu un disku uzlabo aerodinamisko veiktspēju, savukārt platāku bezkameru riepu izmantošana palielina komfortu un līkumos izbraukšanas spējas. Faktiski mēs iesakām ar šiem diskiem nelietot šaurākas riepas par 25 mm. Aploces bremžu opcijai īpaša teksturēta bremzēšanas virsma apvienojumā ar Black Inc neaizstājamajiem bremžu klučiem uzlabo bremzēšanas veiktspēju gan sausos, gan mitros apstākļos.
THIRTY riteņu komplektam ir patentēts ar CNC apstrādāts sakausējuma rumbas korpuss ar zemas berzes CeramicSpeed gultņiem gan aploces, gan disku bremžu opcijās. Šis progresīvais dizains ar liela izmēra rumbas asi ļauj riteņiem justies tā, it kā tie grieztos mūžīgi, savukārt saķere, uzsākot kustību no vietas pie luksofora vai uzbrūkot no grupas priekšpuses, nodrošinās, ka netiks zaudēta jauda vai impulss. THIRTY ir pieejami ar Shimano, XDR un Campagnolo brīvrumbas korpusu. Taisnās vilkmes aploces un disku rumbu komplekti viegli strādā ar SAPIM CX-SPRINT un CX-RAY Aero Butted taisnās vilkmes spieķiem. Lai saglabātu pēc iespējas zemāku svaru, clincher versijās tiek izmantoti iekšējie sakausējuma nipeli, savukārt tubular versijās ir ārējie sakausējuma nipeli vieglākai apkopei.
Iekarojiet nākamo kāpumu un pārliecinoši izbrauciet nobraucienus ar Black Inc THIRTY oglekļa šķiedras riteņu komplektu.
FUNKCIJAS:
- Patentēts ar CNC apstrādāts sakausējuma rumbas korpuss
- Saderīgs ar bezkameru (tubeless) sistēmām
- Liela izmēra rumbas ass
- Pielāgoti CeramicSpeed gultņi
- Iespēja izmantot zemu riepu spiedienu kopā ar bezkameru riepām
- Minimālais ieteicamais riepu izmērs: 700 x 25C
SPECIFIKĀCIJAS
| Aploces bremžu riteņu komplekta svars | 1390 g |
| Disku bremžu riteņu komplekta svars | 1490 g (Shimano) |
| Aploces bremžu rumba | Black Inc + CeramicSpeed taisnās vilkmes rumbu komplekts |
| Disku bremžu rumba | Black Inc + CeramicSpeed taisnās vilkmes disku rumbu komplekts |
| Spieķi | CX-SPRINT un CX- RAY Aero Butted taisnā vilkme |
| Clincher nipeli | Iekšējie sakausējuma nipeli |
| Tubular nipeli | Ārējie sakausējuma nipeli |
| Diska augstums (clincher) | 30 mm |
| Diska augstums (tubular) | 35 mm |
| Ārējais diska platums | 30 mm |
| Iekšējais diska platums | 21 mm |
| Ieteicamais riepas platums | 28 mm vai lielāks |
Kas iekļauts riteņu komplektā?
- (2) Bezkameru ventiļu kāti
- Ventiļa serdes izņēmējs
- Ātrās atbrīvošanas asis (tikai aploces bremzēm)
- Papildu bezkameru diska lente
- Black Inc uzlīmju lente
Atšķirīgu datoru monitoru, tālruņu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ dažādās ierīcēs preces krāsa vai tonis var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











