






Black Inc Thirty Clincher + CeramicSpeed diskiniai stabdžiai (SHIMANO) ratų komplektas
Black Inc Thirty Clincher + CeramicSpeed diskiniai stabdžiai (SHIMANO) ratų komplektas
Black Inc THIRTY ratų komplektas yra idealaus lengvo svorio kalnų ratų įsikūnijimas. Dėl mažos besisukančios masės jie užtikrina staigų įsibėgėjimą kylačiame kelyje, o platesnis ratlankio profilis padidina stabilumą įveikiant nusileidimus.
APŽVALGA
Kadangi beveik kiekvienas važiavimas susideda iš įvairaus reljefo, Black Inc THIRTY anglies pluošto ratų komplektas suteikia tokio tipo lengvą našumą, dėl kurio jie tampa svajone kopiant į kalnus, kartu suteikdami pakankamai aerodinaminio pranašumo, kad įveiktų vėją. Patvarumo lygis viršija įprastus plento ratus, todėl Black Inc THIRTY yra pakankamai tvirti ir važiavimui žvyrkeliais bei lenktynėms.
Galimi diskinių ir ratlankių stabdžių variantai, Black Inc THIRTY ratlankiai yra suderinami su bekamerėmis padangomis (tubeless ready) ir idealiai tinka dviratininkams, kurie renkasi mišraus reljefo maršrutus. Taip pat yra galimybė rinktis vamzdinių (tubular) padangų versiją su ratlankių ir diskinių stabdžių konfigūracijomis, kurias naudoja mūsų remiami profesionalai bei visi, norintys išlaikyti kuo mažesnį ratų svorį. Pagaminti iš itin stipraus anglies pluošto mišinio, kiekvieno ratlankio anglies sluoksniai buvo optimizuoti taip, kad būtų maksimaliai padidintas tvirtumo ir svorio santykis.
Dėl 21 mm vidinio ir 30 mm išorinio ratlankio pločio, THIRTY ratlankiai puikiai dera su 28 mm ar platesnėmis padangomis. Lygi sąsaja tarp padangos ir ratlankio pagerina aerodinamines savybes, o platesnių bekamerių padangų naudojimas padidina komfortą ir važiavimo per posūkius galimybes. Tiesą sakant, rekomenduojame su šiais ratlankiais nenaudoti mažesnių nei 25 mm padangų. Ratlankių stabdžių versijoje naudojamas specialus tekstūrinis stabdymo paviršius kartu su būtinomis Black Inc stabdžių kaladėlėmis, kurios pagerina stabdymo efektyvumą tiek sausomis, tiek šlapiomis sąlygomis.
THIRTY ratų komplekte yra specialiai sukurta CNC apdirbta aliuminio stebulės korpusas su mažos trinties CeramicSpeed guoliais tiek ratlankių, tiek diskinių stabdžių modeliuose. Ši pažangi konstrukcija su didesne stebulės ašimi leidžia ratams suktis itin lengvai, o įsijungimas pradedant važiuoti nuo šviesoforo ar puolant iš grupės priekio užtikrins, kad nebus prarasta galia ar momentumas. THIRTY komplektą galima rinktis su Shimano, XDR ir Campagnolo laisvosios eigos mechanizmais. Tiesaus traukimo ratlankių ir diskinių stebulių komplektai lengvai suderinami su SAPIM CX-SPRINT ir CX-RAY Aero Butted tiesaus traukimo stipinais. Siekiant išlaikyti kuo mažesnį svorį, "clincher" versijose naudojami vidiniai aliuminio nipeliai, o vamzdinėse (tubular) versijose – išoriniai aliuminio nipeliai, kad būtų lengviau atlikti techninę priežiūrą.
Įveikite kitą įkalnę ir pasitikėdami leiskitės nuo kalno su Black Inc THIRTY anglies pluošto ratų komplektu.
SAVYBĖS:
- Specialus CNC apdirbtas aliuminio stebulės korpusas
- Suderinamas su bekamerėmis padangomis (Tubeless Compatible)
- Didesnė stebulės ašis
- Individualūs CeramicSpeed guoliai
- Galimybė naudoti mažą padangų slėgį kartu su bekamerėmis padangomis
- Minimalus rekomenduojamas padangų dydis: 700 x 25C
SPECIFIKACIJOS
| Ratlankinių stabdžių ratų komplekto svoris | 1390 g |
| Diskinių stabdžių ratų komplekto svoris | 1490 g (Shimano) |
| Ratlankinių stabdžių stebulė | Black Inc + CeramicSpeed tiesaus traukimo stebulės |
| Diskinių stabdžių stebulė | Black Inc + CeramicSpeed tiesaus traukimo diskinių stabdžių stebulės |
| Stipinai | CX-SPRINT ir CX- RAY Aero Butted tiesaus traukimo |
| Clincher nipeliai | Vidiniai aliuminio nipeliai |
| Tubular nipeliai | Išoriniai aliuminio nipeliai |
| Ratlankio aukštis (clincher) | 30 mm |
| Ratlankio aukštis (tubular) | 35 mm |
| Išorinis ratlankio plotis | 30 mm |
| Vidinis ratlankio plotis | 21 mm |
| Rekomenduojamas padangos plotis | 28 mm ar didesnis |
Kas įeina į ratų komplektą?
- (2) Bekamerių padangų ventiliai
- Ventilių šerdžių išsukimo įrankis
- Greito atjungimo ašys (tik ratlankiams)
- Papildoma bekamerių padangų juosta
- Black Inc lipdukų juosta
Dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų, planšečių ekranų raiškos nustatymų skirtinguose įrenginiuose prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje, t.y. neatitikti realybėje esančios prekės spalvos ar atspalvio.











