





Black Inc 48/58 Clincher + CeramicSpeed disku bremžu (XDR) White Label riteņu komplekts
"Black Inc" 48/58 Clincher + "CeramicSpeed" disku bremžu (SHIMANO) riteņu komplekts ar baltu uzrakstu
Lielāku uzsvaru liekot uz izcilām aerodinamiskajām īpašībām, "Black Inc 48|58" riteņu komplektā izmantoti dažāda dziļuma riteņi – 48 mm priekšā un 58 mm aizmugurē –, lai nodrošinātu stabilitāti stiprā vējā un pie jebkura sāniskā leņķa. Aploka platums ar mini āķi ir piemērots mūsdienīgām 28 mm bezkameru vai Clincher riepām, tāpēc iespējams izvēlēties dažādas riepas.
Pārskats
Riteņu komplekts "Black Inc 48|58", kas izstrādāts, lai papildinātu efektīvo "Factor OSTRO VAM" aerodinamiku, aploka dizains balstās uz seklāku 48 mm aploku priekšā un dziļāku 58 mm aploku aizmugurē, lai uzlabotu stabilitāti braukšanas laikā vējainos apstākļos.
23 mm iekšējais aploka platums kopā ar mini-bead hook aploku ir optimizēts 28 mm bezkameru un klinčera riepām. Aploki pie lielajām flanča rumbām ir piestiprināti ar viegliem un izturīgiem oglekļa šķiedras spieķiem, padarot "Black Inc 48|58" par neticami izturīgu un ļoti vieglu riteņu komplektu.
Specifikācijas
| Spieķi | 20 Black Inc Straightpull Aero Oglekļa šķiedras spieķi |
| Spieķu raksts | 2x/2x |
| Spieķu nipeļi | Black Inc Oversize Internal Alloy |
| Svars | Shimano: 1290g (Priekšējais: 540g, Aizmugurējais: 750g) *Svarā nav iekļauta bezkameru (Tubeless) lente un noteiktas metāla daļas. |
| Saderība | SRAM 10/11 ātrumu kasetes SRAM 12 ātrumu kasetes |
| Rumba | Priekšējā: HU-08 High Flange Alloy Body WT Aizmugurējā: HU-08 High Flange Alloy Body WT |
| Rumbas platums | Priekšējā: 100mm / Aizmugurējā: 142mm |
| Ass tips | 12mm Thru Axle |
| Gultņi | Black Inc + CeramicSpeed WT |
| Disku bremžu stiprinājums | Center Lock |
| ASTM klasifikācija | Level 1 |
| Materiāls | High Modulus Oglekļa šķiedra (T-700/ T-800/ T-1100) |
| Apdare | UD spīdīgs caurspīdīgs pārklājums |
| Riepu saskarne | Bezkameru un Clincher (ar iekšējo kameru) |
| Riepu saderība | Tubeless / Tubeless Ready / Clincher |
| Ieteicamais riepu izmērs | 700c x 28mm |
| Aploka augstums | Priekšā: 48mm / Aizmugurē: 58mm |
| Aploka platums | Iekšējais: 23mm / Ārējais: 29mm |
| Aploku uzlīmes | Ūdens pārneses uzlīmes ar spīdīgu apdari |
| Montāža | 48|58 meistaru roku darba riteņi tiek pārbaudīti ar jaunākajām elektroniskajām ierīcēm. Šis process nodrošina katra riteņa kvalitāti, veiktspēju un uzticamību. |
Piederumi
- "Tubeless" ventiļi
- "Tubeless" lente
- Ventiļu pagarinātāji (Presta)
- Ventiļa serdes izņemšanas rīks
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotogrāfijā redzamās krāsas vai toņa, t.i., preces krāsa vai tonis var atšķirties no patiesībā redzamā.











