





Black Inc 48//58 Clincher + CeramicSpeed disku bremžu (SHIMANO) White Label riteņu komplekts
"Black Inc" 48//58 Clincher + "CeramicSpeed" disku bremžu (SHIMANO) riteņu komplekts ar baltu uzrakstu
Koncentrējoties uz izcilām aerodinamiskajām īpašībām, "Black Inc 48|58" riteņu komplektā tiek izmantoti dažāda dziļuma riteņi – 48 mm priekšpusē un 58 mm aizmugurē, lai nodrošinātu stabilitāti stiprā vējā un jebkurā slīpuma leņķī. Aploka platums ar "mini-bead hook" malu ir pielāgots mūsdienīgām 28 mm bezkameru vai Clincher riepām, kas ļauj izvēlēties dažādus riepu variantus.
Pārskats
"Black Inc 48|58" riteņu komplekts, kas izstrādāts, lai papildinātu "Factor OSTRO VAM" efektīvo aerodinamiku, ir balstīts uz dizainu ar seklāku 48 mm aploku priekšpusē un dziļāku 58 mm aploku aizmugurē, lai palielinātu stabilitāti vējainos apstākļos.
23 mm iekšējais aploka platums kopā ar "mini-bead hook" aploku ir optimizēts 28 mm bezkameru un Clincher riepām. Aploki ir piestiprināti pie liela atloka rumbām ar viegliem un izturīgiem oglekļa šķiedras spieķiem, padarot "Black Inc 48|58" par neticami stingru un ļoti vieglu riteņu komplektu.
Specifikācijas
| Spieķi | 20 Black Inc Straightpull Aero oglekļa šķiedras spieķi |
| Spieķu raksts | 2x/2x |
| Spieķu nipelis | Black Inc Oversize Internal Alloy |
| Svars | Shimano: 1290g (Priekšējais: 540g, Aizmugurējais: 750g) *Svarā nav iekļauta bezkameru līmlente un noteiktas metāla daļas. |
| Saderība | Shimano HG 11/12 ātrumu kasetes |
| Rumba | Priekšējā: HU-08 High Flange Alloy Body WT Aizmugurējā: HU-08 High Flange Alloy Body WT |
| Rumbas platums | Priekšējā: 100mm / Aizmugurējā: 142mm |
| Ass tips | 12mm Thru Axle |
| Gultņi | Black Inc + CeramicSpeed WT |
| Disku bremžu stiprinājums | Center Lock |
| ASTM klasifikācija | Level 1 |
| Materiāls | High Modulus oglekļa šķiedra (T-700/ T-800/ T-1100) |
| Apdare | UD glossy clearcoat |
| Riepu saskarne | Bezkameru un Clincher (ar iekšējo kameru) |
| Riepu saderība | Tubeless / Tubeless Ready / Clincher |
| Ieteicamais riepas izmērs | 700c x 28mm |
| Aploka augstums | Priekšpusē: 48mm / Aizmugurē: 58mm |
| Aploka platums | Iekšējais: 23mm / Ārējais: 29mm |
| Aploku uzlīmes | Ūdens pārneses uzlīmes ar glancētu apdari |
| Montāža | 48|58 meistaru roku darba riteņi tiek pārbaudīti ar jaunākajām elektroniskajām ierīcēm. Šis process nodrošina katra riteņa kvalitāti, veiktspēju un uzticamību. |
Piederumi
- Bezkameru ventiļi
- Bezkameru līmlente
- Ventiļu pagarinātāji (Presta)
- Ventiļa serdes izņemšanas rīks
Dažādu datoru monitoru un tālruņu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ produkta krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotogrāfijā redzamā, t.i., produkta krāsa vai tonis var atšķirties no realitātes.











