
TUFO Track Pulse 28" 22 mm Black/Black līmējamā (tubular) riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D2305110
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Track Pulse 28" 22 mm Black/Black līmējamā (tubular) riepa
Mūsu jaunajai treka cauruļveida riepai pirmo reizi esam izmantojuši augsta TPI (200 TPI) karkasu. Mēs esam panākuši ļoti zemu rites pretestību, apvienojot šo karkasu ar jaunu gumijas sastāvu. Protektora sastāvs tika izstrādāts galvenokārt labai saķerei un zemai rites pretestībai. Cauruļveida riepa ir paredzēta tikai sacensību nolūkiem, pateicoties tās augstajam spiedienam un izcilajai veiktspējai.
| Produkta nosaukums: | Tufo Track Pulse Tubular Tire - 22-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF110158 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Izmantošana riteņsportā: | Treka riteņbraukšana |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Līmējamā (tubular) riepa |
| Gaisa spiediens: | 10-15bar |
| ETRTO: | 22-622 |
| Karkasa blīvums: | 400TPI/EPI |
| Riepas platums: | 22mm |
| Riepas sastāvs: | Sastāvs ar NAN Silica |
| Modeļa gads: | 2021 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 130g |
Sakarā ar dažādu datoru monitoru, kā arī tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem dažādās ierīcēs, preces krāsa vai tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajā dzīvē esošās preces krāsai vai tonim.











