
TUFO S33 Pro 28" 21 mm Black/Black caurule tipa līmējamā riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D0901010
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Saņemt veikalāPieejams rīt, 13. maijs
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
Piegāde mājās13. maijs – 15. maijs
Piegāde uz pakomātu13. maijs – 15. maijs
TUFO S33 Pro 28" 21 mm Black/Black caurule tipa līmējamā riepa
Tufo S33 Pro ir pieejama treniņu riepa vispusīgai lietošanai ar augstu gaisa spiedienu līdz 12 bāriem (175 psi). Smalkais protektora raksts veicina zemu rites pretestību un labu braukšanas kvalitāti. Ar 60 TPI sānu karkasu un 90 TPI zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo S33 Pro caurule tipa riepa - 21-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF106557 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Izmantošana (velosports): | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Caurule tipa riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-12bar |
| ETRTO: | 21-622 |
| Karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| Riepas platums: | 21mm |
| Riepas sastāvs: | Oglekļa melnais sastāvs |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 260g |
Atšķirīgu datoru monitoru, telefonu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











