
TUFO S33 Pro 28" 21 mm Black/Beige cauruļveida riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1L0901010
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO S33 Pro 28" 21 mm Black/Beige cauruļveida riepa
Tufo S33 Pro ir pieejama treniņu riepa vispusīgai lietošanai ar augstu piepūšanas spiedienu līdz 12 bāriem (175 psi). Smalks protektora raksts veicina zemu rites pretestību un labu braukšanas kvalitāti. Ar 60 TPI sānu karkasu un 90 TPI zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo S33 Pro cauruļveida riepa - 21-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF106557 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Lietošana riteņbraukšanā: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Cauruļveida riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-12 bar |
| ETRTO: | 21-622 |
| Karkasa blīvums: | 90 TPI/EPI |
| Riepas platums: | 21 mm |
| Riepas sastāvs: | Oglekļa melnais sastāvs |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna, sarkana, bēša |
| Svars: | 260 g |
Dažādu datoru monitoru, kā arī tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajā dzīvē esošās preces krāsai vai tonim.











