
TUFO S33 Pro 24 28" 24 mm Black/Beige līmējamā cauruļveida riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1L1308092
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO S33 Pro 24 28" 24 mm Black/Beige līmējamā cauruļveida riepa
Tufo S33 Pro 24 ir pieejama treniņu riepa universālai lietošanai ar augstu gaisa spiedienu līdz 12 bar (175 psi). Smalks protektora raksts veicina zemu rites pretestību un labu braukšanas kvalitāti. Ar 60 TPI sānu karkasu un 90 TPI zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo S33 Pro 24 Tubular riepa - 24-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF196982 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Velosporta veids: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Cauruļveida riepa |
| Gaisa spiediens: | 6-8bar |
| ETRTO: | 24-622 |
| Karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| Riepas platums: | 24mm |
| Riepu sastāvs: | Carbon Black sastāvs |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna, Sarkana, Bēša |
| Svars: | 310g |
Dēļ dažādu datoru monitoru un telefonu, planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajā dzīvē esošās preces krāsai vai tonim.











