
TUFO S3 Pro 28" 21 mm Black/Black cauruļveida riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D0901150
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO S3 Pro 28" 21 mm Black/Black cauruļveida riepa
Tufo S3 Pro ir ideāla treniņu cauruļveida riepa.
Tufo S3 Pro funkcijas
- Riepa ar perfektu saķeri
- Augsta spiediena stabilitāte un nobraukums
- Carbon Black gumijas sastāvs
- Optimizēta treka virsmām
| Produkta nosaukums: | Tufo S3 Pro - Cauruļveida riepa - 21-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF197110 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Izmantošana riteņsportā: | Šosejas velosipēdi, Treks |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Cauruļveida riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-15bar |
| ETRTO: | 21-622 |
| Karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| Riepas platums: | 21mm |
| Riepas sastāvs: | Carbon Black Compound |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 195g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem dažādās ierīcēs, preces krāsa vai tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











