
TUFO S3 Pro 28" 21 mm Black/Beige līmējamā riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1L0901156
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO S3 Pro 28" 21 mm Black/Beige līmējamā riepa
Tufo S3 Pro ir ideāla treniņu līmējamā riepa.
Tufo S3 Pro funkcijas
- Riepa ar lielisku saķeri
- augsta spiediena stabilitāte un nobraukums
- Carbon Black gumijas sastāvs
- optimizēta treka virsmām
| Produkta nosaukums: | Tufo S3 Pro - Līmējamā riepa - 21-622 - melna/bēša |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF644071 |
| aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| velo sporta pielietojums: | Šosejas velosipēds, Treks |
| riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| riepas tips: | Līmējamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-15bar |
| ETRTO: | 21-622 |
| karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| riepas platums: | 21mm |
| riepas sastāvs: | Carbon Black Compound |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna |
| svars: | 195g |
| ražotāja preces kods: | GAL1L0901156 |
| Svara avots: | Ražotājs |
Dažādu datoru monitoru un tālruņu, planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ dažādās ierīcēs preces krāsa vai tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajai preces krāsai vai tonim.











