
TUFO Primus 33 SG 28" 33 mm Black/Black klijējamā riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D1408010
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Primus 33 SG 28" 33 mm Black/Black klijējamā riepa
Tufo Primus 33 SG klijējamā riepa ir piemērota visiem apstākļiem, izņemot dziļus dubļus. Primus ir unikāls pašattīrošs protektora raksts ar sānu izciļņiem, kas nodrošina labu saķeri un stabilu braukšanu līkumos. Mazs svars un laba izturība pret caurduršanu. Ar 60 TPI sānu karkasu un 90 TPI protektora slāni.
| Produkta nosaukums: | Tufo Primus 33 SG Cyclo-Cross klijējamā riepa - 33-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF110160 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēdi, ciklokross |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Klijējamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 4.5bar |
| ETRTO: | 33-622 |
| Karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| Riepas platums: | 33mm |
| Riepas sastāvs: | Carbon Black sastāvs |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 400g |
Dēļ dažādu datoru monitoru, telefonu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











