
TUFO Flexus Primus 33 SG 28" 33 mm Black/Black caurule tipa riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D1408020
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Flexus Primus 33 SG 28" 33 mm Black/Black caurule tipa riepa
Tufo Flexus Primus 33 SG ir augstākās klases caurule tipa velokrosa riepu modelis, kas piemērots vairumam apstākļu, izņemot dziļu dubļus. Unikāls pašattīrošs protektora raksts ar sānu izciļņiem nodrošina labu saķeri un stabilu braukšanu pagriezienos. Īpaši izstrādāts mīksts protektora sastāvs uzlabo triecienu absorbciju. Ar 210 sāna karkasu un 315 TPI zem protektora!
Svara papildinājums: ražotāja informācija
| Produkta nosaukums: | Tufo Flexus Primus 33 SG velokrosa caurule tipa riepa - 33-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF205670 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, velokros |
| Riteņa izmērs: | 28" (622 mm) |
| Riepas tips: | Caurule tipa riepa |
| Gaisa spiediens: | 3 bar |
| ETRTO: | 33-622 |
| Karkasa blīvums: | 315 TPI/EPI |
| Riepas platums: | 33 mm |
| Riepas sastāvs: | Sastāvs ar LPS Silica |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 350 g |
Sakarā ar atšķirīgiem datoru monitoru un tālruņu, planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem dažādās ierīcēs, preces krāsa vai tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











