
TUFO Flexus Dry Plus 28" 32 mm Black/Black līmējamā riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Flexus Dry Plus 28" 32 mm Black/Black līmējamā riepa
Tufo Flexus Dry Plus ir ciklokrosa līmējamā riepa, kas piemērota sausam un smilšainam apvidum, kā arī sniegam un sasalstusai zemei. Īpaši izstrādātais mīkstais protektora sastāvs uzlabo triecienu absorbciju. Smalkais protektora raksts ar īpašiem sānu izciļņiem nodrošina vieglu braukšanu un drošu vadāmību līkumos. Lieliska noturība pret caurduršanu. Īpaši mazs svars, augsts TPI rādītājs un laba aizsardzība pret pārduršanu.
| Produkta nosaukums: | Tufo Flexus Dry Plus ciklokrosa līmējamā riepa - 32-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF110170 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Paredzētais pielietojums: | Šosejas velosipēdi, ciklokross |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Līmējamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 4.5bar |
| ETRTO: | 32-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 32mm |
| Riepas sastāvs: | Sastāvs ar LPS Silica |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 340g |
Atšķirīgu datoru monitoru, kā arī tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











