
TUFO Flexus Cubus 33 SG 28" 33 mm Black/Black cauruļveida riepa
TUFO Flexus Cubus 33 SG 28" 33 mm Black/Black cauruļveida riepa
Tufo Flexus Cubus 33 SG ir universāla ciklokrosa riepa sacensībām. Tā ir piemērota lielākajai daļai apstākļu, tostarp vissarežģītākajam ciklokrosa reljefam. Agresīvais protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un stabilu braukšanu līkumos gandrīz jebkuros apstākļos. Neskatoties uz agresīvo protektora rakstu, šim modelim ir ļoti zema rites pretestība, un to var izmantot arī sausos apstākļos un uz cieta seguma. Īpaši izstrādāts mīksts protektora sastāvs uzlabo triecienu absorbciju. Sānu karkass ar 210 TPI un 315 TPI zem protektora!
| Produkta nosaukums: | Tufo Flexus Cubus 33 SG ciklokrosa cauruļveida riepa - 33-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF110163 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēdi, ciklokross |
| Riteņa izmērs: | 28" (622 mm) |
| Riepas tips: | Cauruļveida riepa |
| Gaisa spiediens: | 3 bāri |
| ETRTO: | 33-622 |
| Karkasa blīvums: | 375 TPI/EPI |
| Riepas platums: | 33 mm |
| Riepas sastāvs: | LPS Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 350 g |
Ņemot vērā dažādu datoru monitoru un tālruņu, planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumus dažādās ierīcēs, preces krāsa vai tonis var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











