
TUFO Elite S3 28" 23 mm Black/Black šosejas riepas (tubular)
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D1705110
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Elite S3 28" 23 mm Black/Black šosejas riepas (tubular)
Neskatoties uz zemo svaru, Tufo Elite S3 riepas izceļas ar labu aizsardzību pret caurduršanu un lielu nobraukumu. Tas ir uzlabots bestselleru modeļa Tufo S3 Lite pēctecis. Papildus uzlabotajam protektora rakstam, riepai ir pārstrādāts karkass ar augstāku 210/375 TPI blīvumu un platāka pamatlente. Rezultāts ir elastīga gaita un lieliska vadāmība.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite S3 < 225g Tubular riepa - 23-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF225262 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Tubular riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-15bar |
| ETRTO: | 23-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 23mm |
| Riepas sastāvs: | SPC Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visu gadu |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 225g |
Dažādu datoru monitoru, telefonu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











