
TUFO Elite S3 28" 23 mm Black/Beige caurule (tubular) riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1V1705115
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Elite S3 28" 23 mm Black/Beige caurule (tubular) riepa
Garantēts norādītais svars!
Neskatoties uz mazo svaru, Tufo Elite S3 riepa piedāvā labu izturību pret caurduršanu un lielu nobraukumu. Tas ir uzlabots Tufo visvairāk pārdotā modeļa S3 Lite pēctecis. Papildus uzlabotajam protektora rakstam tai ir pārstrādāts karkass ar augstāku 210/375 TPI blīvumu un platāka pamatlente. Rezultāts ir elastīga gaita un teicama vadāmība.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite S3 < 225g caurule (tubular) riepa - 23-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF225262 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Caurule (tubular) riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-15bar |
| ETRTO: | 23-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 23mm |
| Riepas sastāvs: | SPC Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visu gadu |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 225g |
Dažādu datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajā dzīvē esošās preces krāsai vai tonim.











