
TUFO Elite S3 25 28" 25 mm Black/Black caurule tipa riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D1608180
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Elite S3 25 28" 25 mm Black/Black caurule tipa riepa
Elite S3 ir uzlabots Tufo slavenā un visvairāk pārdotā S3 Lite pēctecis. Papildus jaunam protektora rakstam, tai ir uzlabots karkass ar 210 TPI sānu malās un 375 TPI zem protektora. Rezultāts ir elastīga gaita ar izcilu vadāmību. Īpašā VECTRAN aizsardzība pret caurduršanu zem riepas protektora ne tikai nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību, bet arī garantē stabilitāti pagriezienos.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite S3 < 265g caurule tipa riepa - 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF313028 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Lietojums: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Caurule tipa riepa (Tubular) |
| Gaisa spiediens: | 6-10bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25mm |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visu gadu |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 265g |
Sakarā ar dažādu datoru monitoru, kā arī tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











