
TUFO Elite S3 25 28" 25 mm Black/Beige Tubular līmējamā riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1H1608181
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Elite S3 25 28" 25 mm Black/Beige Tubular līmējamā riepa
Elite S3 ir uzlabots Tufo slavenā un visvairāk pārdotā S3 Lite pēctecis. Papildus jaunam protektora rakstam tai ir uzlabots karkass ar 210 TPI uz sānu malām un 375 TPI zem protektora. Rezultāts ir elastīga gaita ar izcilu vadāmību. Īpašā VECTRAN aizsardzība pret caurduršanu zem riepas protektora ne tikai nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību pret caurduršanu, bet arī garantē stabilitāti pagriezienos.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite S3 < 265g Tubular riepa - 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF313028 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Tubular riepa |
| Gaisa spiediens: | 6-10bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25mm |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visu gadu |
| Krāsa: | Melna, bēša |
| Svars: | 265g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, telefonu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











