
TUFO Elite Ride 28" 23 mm Black/Black klijējamā riepa
TUFO Elite Ride 28" 23 mm Black/Black klijējamā riepa
Tufo Elite Ride klijējamā riepa ar 23 mm platumu nodrošina komfortablu, līdzenu un ātru braucienu ar minimālu vibrāciju pat visprasīgākajos šosejas riteņbraukšanas sacensību apstākļos. Īpaši izstrādātais silikona gumijas protektora sastāvs un rievu sistēma centrā kombinācijā ar dubulto dimanta protektora rakstu uz pleciem nodrošina teicamu saķeri uz slapja vai sausa seguma un ļoti zemu rites pretestību. Iespēja pārdurt riepu ir samazināta, pateicoties platajam riepas protektoram, kas pārklājas ar sānu malu, un pretcaurduršanas slānim vidū. Aprīkota ar 210 TPI sānu malu karkasu ar aramīda šķiedrām un 375 TPI slāni zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite Ride klijējamā riepa - 23-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF115928 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, Triatlons |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Klijējamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-12bar |
| ETRTO: | 23-622 |
| Riepas īpašības: | Skinwall |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 23mm |
| Riepas sastāvs: | SPC Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna, Sarkana |
| Svars: | 250g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no attēlā redzamās, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











