
TUFO Elite Ride 28" 23 mm Black/Beige cauruļveida riepa
TUFO Elite Ride 28" 23 mm Black/Beige cauruļveida riepa
Tufo Elite Ride cauruļveida riepa ar 23 mm platumu nodrošina ērtu, vienmērīgu un ātru braucienu ar minimālu vibrāciju pat visprasīgākajos šosejas riteņbraukšanas sacensību apstākļos. Īpaši izstrādātais silīcija gumijas protektora sastāvs un rievu sistēma centrā kombinācijā ar dubulto rombveida protektora rakstu uz malām nodrošina izcilu saķeri uz slapja vai sausa ceļa seguma un ļoti zemu rites pretestību. Iespējamība pārdurt riepu ir samazināta, pateicoties platajam riepas protektoram, kas pārklāj sānu sienu, un aizsargslānim pret caurduršanu vidusdaļā. Riepai ir 210 TPI sānu karkass ar aramīda šķiedrām un 375 TPI zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite Ride cauruļveida riepa - 23-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF115928 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, Triatlons |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Cauruļveida riepa |
| Gaisa spiediens: | 8-12bar |
| ETRTO: | 23-622 |
| Riepas īpašības: | Skinwall |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 23mm |
| Riepas sastāvs: | SPC Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna, Sarkana |
| Svars: | 250g |
Dēļ dažādu datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











