
TUFO Elite Ride 25 28" 25 mm Black/Black klijējamā riepa
TUFO Elite Ride 25 28" 25 mm Black/Black klijējamā riepa
Tufo Elite Ride 25 klijējamā riepa ar 25 mm platumu nodrošina vislabāko komfortu, kā arī vienmērīgu gaitu ar minimālu vibrāciju pat visprasīgākajos šosejas riteņbraukšanas apstākļos. Īpaši izstrādātais silīcija gumijas protektora sastāvs kombinācijā ar dubulto rombveida protektora rakstu uz sāniem nodrošina lielisku saķeri uz slapja vai sausa ceļa seguma un ļoti zemu rites pretestību. Iespējamība pārdurt riepu ir samazināta, pateicoties platam riepas protektoram, kas pārklājas ar sānu malu, un pretpārduršanas slānim vidū. Aprīkota ar 210 TPI sānu karkasu ar aramīda šķiedrām un 375 TPI zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite Ride klijējamā riepa - 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF225311 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, Triatlons |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Klijējamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 6-10bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25mm |
| Riepas sastāvs: | SPC Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna, Sarkana |
| Svars: | 290g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











