
TUFO Elite Ride 25 28" 25 mm Black/Beige caurule (tubular)
TUFO Elite Ride 25 28" 25 mm Black/Beige caurule (tubular)
Tufo Elite Ride 25 caurule (tubular) ar 25 mm platumu nodrošina vislabāko komfortu, kā arī vienmērīgu braucienu ar minimālu vibrāciju pat visprasīgākajos šosejas riteņbraukšanas apstākļos. Īpaši izstrādāts silīcija gumijas protektora sastāvs apvienojumā ar dubulto dimanta protektora rakstu uz sāniem nodrošina lielisku saķeri uz slapja vai sausa seguma un ļoti zemu rites pretestību. Caurdūrumu iespējamība ir samazināta, pateicoties platajam riepas protektoram, kas pārklājas ar sānu malu, un pretcaurduršanas slānim vidū. Aprīkota ar 210 TPI sānu malu karkasu ar aramīda šķiedrām un 375 TPI zem protektora.
| Produkta nosaukums: | Tufo Elite Ride caurule (tubular) - 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF225311 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēdi, triatlons |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Caurule (tubular) |
| Gaisa spiediens: | 6-10bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25mm |
| Riepas sastāvs: | SPC Silica Compound |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna, bēša |
| Svars: | 290g |
Atšķirīgu datoru monitoru, telefonu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











