
TUFO Dry Plus 28" 32 mm Black/Black līmējamā riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D0901220
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Dry Plus 28" 32 mm Black/Black līmējamā riepa
Tufo Dry Plus ir krosam paredzēta riepa, kas piemērota sausam un smilšainam segumam, kā arī sniegam un sasalstusai zemei. Smalks protektora raksts ar īpašiem sānu izciļņiem nodrošina vieglu braukšanu un drošu vadāmību līkumos. Mazs svars un laba noturība pret caurduršanu. Ar 60 tpi sānu karkasu un 90 tpi zem protektora.
Svara piezīme: ražotāja informācija
| Produkta nosaukums: | Tufo Dry Plus Cyclo-Cross līmējamā riepa - 32-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF110161 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, Cyclocross |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Līmējamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 4.5bar |
| ETRTO: | 32-622 |
| Karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| Riepas platums: | 32mm |
| Riepas sastāvs: | Carbon Black sastāvs |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 370g |
Atšķirīgu datoru monitoru, telefonu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











