
TUFO Cubus 33 SG 28" 33 mm Black/Black profilētā cauruļveida riepa
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: GAL1D1308080
Ražotājs: TUFO
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
TUFO Cubus 33 SG 28" 33 mm Black/Black profilētā cauruļveida riepa
Tufo Cubus 33 SG ir universāls modelis, kas piemērots vairumam apstākļu, tostarp vissarežģītākajam ciklokrosa reljefam. Agresīvais protektora raksts nodrošina lielisku saķeri un stabilu izbraukšanu pagriezienos gandrīz jebkuros apstākļos. Neskatoties uz agresīvo protektora rakstu, šim modelim ir ļoti zema rites pretestība, un to var izmantot arī sausos apstākļos un uz cieta seguma. Ar 60 tpi sānu sienas karkasu un 90 tpi zem protektora!
| Produkta nosaukums: | Tufo Cubus 33 SG Ciklokrosa cauruļveida riepa - 33-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF110148 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, Ciklokross |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Cauruļveida riepa |
| Gaisa spiediens: | 4.5bar |
| ETRTO: | 33-622 |
| Karkasa blīvums: | 90TPI/EPI |
| Riepas platums: | 33mm |
| Riepas sastāvs: | Oglekļa melnā maisījums |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 400g |
Sakarā ar atšķirīgiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem dažādās ierīcēs, preces krāsa vai tonis var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajai preces krāsai vai tonim.











