
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Black saliekama riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Black saliekama riepa
Comtura Duo ir universāla sacīkšu veiktspējas riepa ar teicamu izturību pret caurduršanu un papildu nobraukumu. Tā darbojas jebkurā vietā un laikā, atbilstot jūsu visaugstākajām prasībām. Vectran aizsardzība pret caurduršanu zem protektora ne tikai nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību, bet arī garantē lielisku saķeri līkumos un stabilitāti.
Riepas karkasam sānos ir 120 TPI, bet zem protektora – 240 TPI. Īpašais Silicia protektora sastāvs nodrošina lielisku saķeri un vilkmi gan sausos, gan mitros apstākļos.
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura Duo saliekama riepa - 28-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF313179 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Izmantošana (velosporta veids): | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Saliekama riepa |
| Gaisa spiediens: | 6-8bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Riepas īpašības: | Skinwall |
| Karkasa blīvums: | 240TPI/EPI |
| Riepas platums: | 28mm |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 250g |
Dažādu datoru monitoru, kā arī tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











