
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Beige saliekama riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Beige saliekama riepa
Comtura Duo ir universāla sacīkšu veiktspējas riepa ar lielisku aizsardzību pret caurduršanu un papildu nobraukumu. Tā darbojas jebkur un jebkurā laikā atbilstoši jūsu augstākajām prasībām. Vectran aizsardzība pret caurduršanu zem protektora ne tikai nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību, bet arī garantē lielisku saķeri līkumos un stabilitāti.
Karkasam ir 120 TPI sānu malās un 240 TPI zem protektora. Īpašais Silicia protektora maisījums nodrošina lielisku saķeri un vilkmi gan sausos, gan mitros laikapstākļos.
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura Duo saliekama riepa - 28-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF313179 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Izmantošana: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Saliekama riepa |
| Gaisa spiediens: | 6-8bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Riepas īpašības: | Skinwall |
| Karkasa blīvums: | 240TPI/EPI |
| Riepas platums: | 28mm |
| Modeļa gads: | 2023 |
| Kolekcija: | Visa gada |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 250g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











