
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C melna/bēša salokāma riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C melna/bēša salokāma riepa
Comtura Duo ir universāla sacīkšu riepa ar lielisku caurduršanas pretestību un papildu nobraukumu. Darbojas jebkurā vietā un laikā atbilstoši jūsu augstākajām prasībām. Vectran caurduršanas aizsardzība zem protektora ne tikai nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību, bet arī garantē lielisku saķeri līkumos un stabilitāti.
Riepas karkasam ir 120 TPI sānu malās un 240 TPI zem protektora. Īpašais Silica protektora maisījums nodrošina lielisku saķeri un vilkmi gan sausos, gan mitros apstākļos.
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura Duo salokāma riepa – 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF313165 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Velosporta lietojums: | Šosejas velosipēds, Treniņi, Sacensības |
| Riteņa izmērs: | 28″ (29″) (622mm) |
| Riepas tips: | Salokāma riepa |
| Riepas spiediens: | 6-9bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Riepas īpašības: | Skinwall |
| Karkasa blīvums: | 240TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25 mm |
| Modeļa gads: | 2021 |
| Svars: | 225g |
Atšķirīgu datoru monitoru, telefonu vai planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











