
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C Black/Black saliekamā riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C Black/Black saliekamā riepa
Comtura Duo ir universāla sacīkšu veiktspējas riepa ar izcilu aizsardzību pret caurduršanu un papildu izturību. Tā darbojas jebkurā vietā un laikā atbilstoši jūsu visaugstākajām prasībām. Vectran aizsardzība pret caurduršanu zem protektora ne tikai nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību, bet arī garantē lielisku saķeri līkumos un stabilitāti.
Karkasam ir 120 TPI sānu malās un 240 TPI zem protektora. Īpašais Silica protektora sastāvs nodrošina lielisku saķeri gan sausos, gan mitros apstākļos.
Funkcijas
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura Duo saliekamā riepa - 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF313165 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds |
| Riteņa izmērs: | 28" (622mm) |
| Riepas tips: | Saliekamā riepa |
| Gaisa spiediens: | 6-9bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Riepas īpašības: | Skinwall |
| Karkasa blīvums: | 240TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25mm |
| Modeļa gads: | 2022 |
| Svars: | 225g |
Dažādu datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., var neatbilst realitātē esošās preces krāsai vai tonim.











