
TUFO Comtura 5 TR 28-622/700x28C melna/bēša bezkameru saliekamā riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura 5 TR 28-622/700x28C melna/bēša bezkameru saliekamā riepa
Comtura 5 TR ir izstrādāta, lai piedāvātu ļoti uzticamas, ilgmūžīgas bezkameru riepas par labu cenu. Lai gan šis modelis ir mūsu sākuma līmeņa bezkameru riepa, tā piedāvā augstu veiktspēju.
TR (Tubeless Ready)
Bezkameru sistēmai gatava (Tubeless Ready) saliekama aramīda korde, kas ļauj ietaupīt svaru, nodrošina mazāku rites pretestību un maksimālu izturību.
SPC Silica
Tufo izmanto šo augstas veiktspējas savienojumu lielākajā daļā savu šosejas riepu. Ar 66 Shore (A) cietības indeksu šis sintētiskās un dabiskās gumijas maisījums ar aktīvo silīcija dioksīda pildvielu nodrošina lielisku saķeri uz slapjas virsmas un zemu rites pretestību.
Puncture Proof Ply
CRCA pastiprināts gumijas režģa kompozītmateriāla slānis.
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura 5 TR saliekamā riepa – Tubeless Ready – 28-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF440684 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, Treniņi |
| Riteņa izmērs: | 28″ (29″) (622mm) |
| Riepas tips: | Saliekama riepa, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| Riepu spiediens: | 5-7bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 28 mm |
| Modeļa gads: | 2021 |
| Krāsa: | Melna – Bēša |
| Svars: | 260g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, telefonu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem, preces krāsa vai tonis dažādās ierīcēs var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālajai preces krāsai vai tonim.











