
TUFO Comtura 5 TR 25-622/700x25C melna/bēša bezkameru salokāmā riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura 5 TR 25-622/700x25C melna/bēša bezkameru salokāmā riepa
Comtura 5 TR ir izstrādāta, lai piedāvātu ļoti uzticamas un ilgmūžīgas bezkameru riepas par izdevīgu cenu. Lai gan šis modelis ir mūsu sākuma līmeņa bezkameru riepa, tā piedāvā augstu veiktspēju.
TR (Tubeless Ready)
Tubeless Ready salokāma aramīda kantīte, kas ļauj ietaupīt svaru, iegūt zemāku rites pretestību un maksimālu izturību.
SPC Silica
Tufo izmanto šo augstas veiktspējas sastāvu lielākajā daļā savu šosejas riepu. Ar 66 Shore (A) cietības indeksu šis sintētiskā un dabiskā kaučuka maisījums ar aktīvo silīcija dioksīda pildvielu nodrošina lielisku saķeri uz slapjas virsmas un zemu rites pretestību.
Puncture Proof Ply
Ar CRCA pastiprināts gumijas režģa kompozītmateriāla slānis.
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura 5 TR salokāmā riepa – Tubeless Ready – 25-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF440684 |
| Aktivitāte: | Riteņbraukšana |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, treniņi |
| Riteņa izmērs: | 28″ (29″) (622mm) |
| Riepas tips: | Salokāmā riepa, Tubeless Ready, bezkameru UST |
| Riepu spiediens: | 5-7bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 25 mm |
| Modeļa gads: | 2021 |
| Krāsa: | Melna-bēša |
| Svars: | 260g |
Atšķirīgo datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumu dēļ dažādās ierīcēs preces krāsa vai tonis var atšķirties no attēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











