
TUFO Comtura 5 TR 25-622/700x25C Black/Black bezkameru salokāmā riepa
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
TUFO Comtura 5 TR 28-622/700x28C Black/Beige bezkameru salokāmā riepa
Comtura 5 TR ir izstrādāta, lai piedāvātu ļoti uzticamas, ilgmūžīgas bezkameru riepas par labu cenu.
Lai gan šis modelis ir mūsu sākuma līmeņa bezkameru riepa, tā piedāvā augstu veiktspēju.
TR (Tubeless Ready) - bezkameru gatava salokāma aramīda bortu riepa, kas ļauj ietaupīt svaru, iegūt zemāku rites pretestību un maksimālu izturību.
SPC Silica - Tufo izmanto šo augstas veiktspējas sastāvu lielākajā daļā savu šosejas riepu.
Ar 66 Shore (A) cietības indeksu, šis sintētiskā un dabiskā kaučuka maisījums ar aktīvo silīcija dioksīda pildvielu nodrošina lielisku saķeri mitros apstākļos un zemu rites pretestību.
Puncture Proof Ply - pret pārduršanu izturīgs slānis.
CRCA pastiprināts gumijas režģa kompozītmateriāla slānis.
| Produkta nosaukums: | Tufo Comtura 5 TR salokāmā riepa – Tubeless Ready – 28-622 |
| Ražotājs: | Tufo |
| Preces kods: | TUF440684 |
| Darbība: | Velosipēds |
| Pielietojums: | Šosejas velosipēds, treniņi |
| Riteņa izmērs: | 28″ (29″) (622mm) |
| Riepas tips: | Salokāmā riepa, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| Riepu spiediens: | 5-7bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Karkasa blīvums: | 375TPI/EPI |
| Riepas platums: | 28 mm |
| Modeļa gads: | 2021 |
| Krāsa: | Melna |
| Svars: | 260g |
Sakarā ar dažādiem datoru monitoru, tālruņu un planšetdatoru ekrānu izšķirtspējas iestatījumiem dažādās ierīcēs, preces krāsa vai tonis var atšķirties no fotoattēlā redzamā, t.i., neatbilst reālās preces krāsai vai tonim.











