

SKS Velo 42 Urban purvasaugių komplektas
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
Purvasaugių komplektas su universaliu tvirtinimu
Nesvarbu, ar mieste, ar kaimo takeliuose – SKS VELO 42 URBAN purvasaugiai yra idealūs palydovai. Po pradinio surinkimo uždedamus purvasaugius galima pritvirtinti prie beveik bet kokių rėmo vamzdžių be įrankių, naudojant praktišką universalų tvirtinimą.
Geriausia apsauga mieste ar kaimo takeliuose
Kaip parinktis taip pat galima įsigyti praktiškas U formos atramas su ESC saugos sistema. Pagaminti iš juodo, itin patvaraus, smūgiams atsparaus plastiko su integruotu SKS logotipu, purvasaugiai taip pat vizualiai papuošia jūsų dviratį.
• Pagaminti iš aukštos kokybės, smūgiams atsparaus plastiko
• Universalus tvirtinimas be įrankių po pradinio surinkimo
• Galima papildomai įsigyti atramų tvirtinimo spaustukus
• Idealiai tinka visoms dangoms
• Pagaminta Vokietijoje
| Prekės Nr.: | 10497 |
| medžiaga: | plastikas |
| spalva: | juoda |
| svoris: | 170 g |
| ratų dydis: | 27,5" (650b)", 28 " |
| padangos plotis coliais: | 1.1"-1.5" |
| padangos plotis mm: | 28-38 mm |
| priekinio purvasaugio ilgis: | 715 mm |
| galinio purvasaugio ilgis: | 870 mm |











