

MagicShine SEEMEE 50 / Melns USB uzlādējams aizmugurējais lukturis
MagicShine SEEMEE 50 / Melns USB uzlādējams aizmugurējais lukturis
OPTILLUMIN LĒCA
Nodrošina iespaidīgu brīdinājuma gaismu līdz pat 50 lūmeniem, tāpēc esat īpaši labi redzams no sāniem, krietni lielākā nekā 260° leņķī.
AUTOMĀTISKĀ GRUPAS SINHRONIZĀCIJA
Grupas brauciena režīmam ir inovatīva automātiskās sinhronizācijas funkcija, kas ļauj iestatīt visus SEEMEE 50 jūsu grupā mirgot vienādi bez sarežģītiem iestatījumiem - palieliniet redzamību uz ceļa un iekļaujieties komandas garā.
*Attālumam starp aizmugurējiem lukturiem jābūt ne lielākam par 10 metriem, lai savienojums būtu stabils un brīdinājuma efekts – optimāls.
VIEGLI NOLASĀMS INDIKATORS
Vienkārši noklikšķiniet uz slēdža, lai parādītu, cik daudz jaudas ir atlicis.
UZLĀDĒJAMS AR USB-C SAVIENOJUMU
Ar USB-C uzlādes portu akumulators nekad neizlādēsies. Ātra 2 stundu pilna uzlāde.
VIEGLI UZSTĀDĀMS
Universāls silikona siksniņas stiprinājums nodrošina ātru, vienkāršu un drošu piestiprināšanu pie vairuma sēdekļa statīvu.
IPX6 IZTURĪBA PRET ŪDENI
SEEMEE 50 ir IPX6 ūdensizturības klase, tāpēc tas ir īpaši uzticams nelabvēlīgos laikapstākļos.
Tehniskās specifikācijas
| Specifikācijas | Parametrs |
|---|---|
| Maks. lūmeni | 50 LM |
| Gaismas avots | COB LEDs |
| Redzamības leņķis | 260° |
| Redzamības diapazons | 1000 m |
| Darbības laiks | Maks. 30.5 st. |
| Ūdensizturības klase | IPX6 |
| Lādētājs | USB-C |
| Uzlādes laiks | 2 stundas (5V, 1A) |
| Akumulators | 3.7V 430mAh |
| Svars | 28 g (0.99 oz) |
| Izmēri | 2.56 in * 0.55 in * 1.06 in (65mm * 14mm * 27mm) |
| Materiāls | PC+ABS |
| Stiprinājuma sistēma | O-RING stiprinājums |











