



MagicShine RAY 2600B / Melns / Ar USB uzlādējams priekšējais lukturis
Viļņas veikals · Konstitucijos pr. 23B, Viļņa
MagicShine RAY 2600B / Melns / Ar USB uzlādējams priekšējais lukturis
Apraksts
RAY 2600B ar divām gaismas diodēm, kas izstaro līdz 2600 lūmenu gaismu, droši pavadīs jūs jebkurā situācijā.
Tuvās darbības prožektors un tālās darbības hibrīdais lukturis nodrošina pārklājumu un distanci, kas ir vairāk nekā pietiekami braukšanai no pilsētas ielām līdz pat sarežģītam apvidum.
Pievienojiet lukturi "Magicshine" lietotnei, pievienojiet jaunus režīmus vai pielāgojiet spilgtuma iestatījumus, lai tie atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām.
Izmantojot iebūvēto viedo sensoru, iebraucot tunelī, gaisma automātiski pārslēgsies uz spilgtāku staru vai, apstājoties pieturā, pārslēgsies uz miega režīmu, lai taupītu enerģiju.
(Pirmoreiz lietojot, noņemiet plastmasas daļu no pogbaterijas.)
RAY 2600B darbina 6700 mAh akumulators, tāpēc tas var lepoties ar iespaidīgu 14,5 stundu darbības laiku. Izmantojot USB-C uzlādes un izlādes portu, uzlādējiet akumulatoru vai brauciena laikā uzlādējiet ārējās ierīces, piemēram, velodatorus vai viedtālruņus.
Izvēlieties vēlamo spilgtuma iestatījumu, izmantojot luktura palielināšanas un samazināšanas pogu. Precīzi indikatori uz luktura un tālvadības pults rāda atlikušo akumulatora ietilpību. Režīmu atmiņas funkcija ļauj ātri atsākt nākamo braucienu.
RAY 2600B var izmantot arī kā ķiveres lukturi, kas nodrošina papildu gaismas avotus. Pateicoties tam, naktī varat braukt drošāk.
Alumīnija korpuss labi izkliedē siltumu un ir izturīgs pret laikapstākļiem, turklāt tas pasargā lukturi pat lietus laikā vai uz slapja seguma.
Tehniskās specifikācijas
| Specifikācijas | Parametrs |
|---|---|
| Maks. lūmeni | 2600 LM |
| Gaismas avots | SST-40-WCS-F50-P2/N5 *2 |
| Maks. attālums | 183 m |
| Maks. darbības laiks | 15 stundas |
| Piemērota stūre | 25.4mm, 28.6mm, 31.8mm, 35mm, aero stūre |
| Spilgtuma sensors | Atbalstīts |
| Vibrācijas sensors | Atbalstīts |
| Tālvadības pults iespēja | Atbalstīts |
| Gaismas intensitāte | 8400 CD |
| Lēcas/atstarotāja tips | TIR optiskā lēca |
| Ūdensizturības klase | IPX6 |
| Akumulators | 3.6V 6700mAh |
| Lādētājs | USB-C |
| Uzlādes laiks | 3.5 stundas (5V 2A) |
| Svars | 190 g / 6.70 oz |
| Izmēri | 96*41*27 mm / 3.78*1.61*1.06 collas |
| Garantija | 2 gadu garantija |
| Korpusa materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Stiprinājuma sistēma | Garmin stiprinājums |
Kas atrodas kastē?
RAY 2600B *1
Stūres stiprinājums *1
GoPro adapteris *1
MJ-6508 tālvadības pults (ar siksniņu) *1
Saderīgas siksniņas *4
3 mm seškanšu atslēga *1
USB-C kabelis *1











