
Lee Cougan Rebel kalnu velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: Lee Cougan
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
Specifikācija
Aprīkojums
Rati
Bremzes
Svars
Preces izskats realitātē var atšķirties no fotogrāfijām*
| Krāsa | Sarkana |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | RST Blaze RL |
| Dakšas gājiens | 100mm |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | Shimano Tourney |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Shimano Acera RD-M360 |
| Pārslēgšanas rokturi | Shimano Acera |
| Klaņi | Shimano Tourney 42-32-22 |
| Kasete | Shimano HG200 |
| Ātrumu skaits | 24 |
Rati
| Priekšējā rumba | Woz Loose Ball, 36H, Qr9mm |
| Aizmugurējā rumba | Woz Loose Ball, 36H, Qr9mm |
| Riepas | Mitas Ocelot 2.1 |
| Rimloki | Woz Loose Ball, 36H, Qr9mm |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | JAK-Y2 NUTT |
| Aizmugurējās bremzes | JAK-Y2 NUTT |
| Bremžu rokturi | JAK-Y2 NUTT |
| Disku bremzes | Jā |
Svars
| S: 14.6KG | M: 14.6KG | L: 14.6KG | XL: 14.6KG |
Preces izskats realitātē var atšķirties no fotogrāfijām*
| Izmērs | S (17") | M (19") | L (21") |
| Ieteicamais augums (cm) | 172-180 | 180-188 | 188-200 |









