














1 / 15
KROSS Trans Hybrid ZZ elektriskais velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: KRTHZZ28X19W002039
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
Kross Trans Hybrid ZZ
KROSS Trans Hybrid ZZ ir viens no mūsu jaunajiem elektriskajiem pilsētas velosipēdiem. Šis elektriskais velosipēds ir atbilde uz senu jautājumu – kā ietaupīt laiku, pārvietojoties pa pilsētu? Un kā nobraukt tālāk nekā jebkad agrāk. Elektromotors ļaus pilnībā izplest spārnus – palielināt nedēļas nogales braucienu skaitu un atbrīvoties no pilsētas sastrēgumiem. KROSS Trans Hybrid ZZ elektriskais pilsētas velosipēds būs jūsu pavadonis katrā braucienā, palīdzot uzkāpt visaugstākajā kalnā.
KROSS Trans Hybrid ZZ ir viens no mūsu jaunajiem elektriskajiem pilsētas velosipēdiem. Šis elektriskais velosipēds ir atbilde uz senu jautājumu – kā ietaupīt laiku, pārvietojoties pa pilsētu? Un kā nobraukt tālāk nekā jebkad agrāk. Elektromotors ļaus pilnībā izplest spārnus – palielināt nedēļas nogales braucienu skaitu un atbrīvoties no pilsētas sastrēgumiem. KROSS Trans Hybrid ZZ elektriskais pilsētas velosipēds būs jūsu pavadonis katrā braucienā, palīdzot uzkāpt visaugstākajā kalnā.
Specifikācija
Aprīkojums
Rati
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Zila matēta |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | SR SUNTOUR NEX |
| Dakšas gājiens | 63MM |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY710 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO DEORE M592 |
| Pārslēgšanas rokturi | SHIMANO EF505 |
| Kloķi | SHIMANO TOURNEY TY501 48T-38T-28T/170MM |
| Kasete | SHIMANO HG31 11-32T |
| Pārnesumu skaits | 24 |
| Ķēde | KMC HV700 |
Rati
| Priekšējā rumba | GL-B43F-DS |
| Aizmugurējā rumba | BAFANG G120.250.DC |
| Riepas | MITAS FLASH V66 47-622 |
| Ratloki | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | SHIMANO MT200 |
| Aizmugurējās bremzes | SHIMANO MT200 |
| Bremžu rokturi | SHIMANO EF505 |
| Disku bremzes | DISC (160MM) |
Komponenti
| Stūre | Tērauda 600MM |
| Stūres iznesums | Alumīnijs, regulējams |
| Sēdeklis | KROSS D226K |
| Sēdekļa stute | Alumīnijs 27,2X350 |
| Stūres gultņi | FP-H805A; 1 1/8" |
| Rokturi | KROSS GRIPEN |
| Pedāļi | FP-910 |
| Motors | BAFANG G120.250.DC |
| Motora jauda | 250w |
| Akumulators | PHYLION SF-06S 522WH |
| Akumulatora ietilpība | 14,5AH/522WH 43V/2A |
| Akumulatora tips | LI-ON |
| Uzlādes laiks līdz 80%/100% (h) | 4,5/9 |
| Nobraucamais attālums (km) | 90 |
| Displejs | BAFANG HMI DP E12.UART |
| Atbilstība ES elektrisko velosipēdu standartam EN15194 / EPAC / ISO4210-2 | Jā |
| Pastaigas režīms | Ir |
| Palīdzības līmeņi | 4 |
Svars
| S: 23KG | M: 23KG | L: 23KG | XL: 23KG |
| Izmērs | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |











