












1 / 13
KROSS Trans Hybrid 4.0 elektriskais pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Preces kods: KRTH4Z28X19W001101
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
Kross Trans Hybrid 4.0
Kross Trans Hybrid 4.0 ir viens no mūsu jaunajiem elektriskajiem pilsētas velosipēdiem. Šis elektriskais velosipēds ir atbilde uz senu jautājumu – kā ietaupīt laiku, pārvietojoties pa pilsētu? Un kā nobraukt tālāk nekā jebkad agrāk. Elektromotors ļaus pilnībā izplest spārnus – palielināt nedēļas nogales braucienu skaitu un atbrīvoties no pilsētas sastrēgumiem. KROSS Trans Hybrid 4.0 elektriskais pilsētas velosipēds būs jūsu pavadonis katrā braucienā, palīdzot uzbraukt pat visaugstākajā kalnā.
Kross Trans Hybrid 4.0 ir viens no mūsu jaunajiem elektriskajiem pilsētas velosipēdiem. Šis elektriskais velosipēds ir atbilde uz senu jautājumu – kā ietaupīt laiku, pārvietojoties pa pilsētu? Un kā nobraukt tālāk nekā jebkad agrāk. Elektromotors ļaus pilnībā izplest spārnus – palielināt nedēļas nogales braucienu skaitu un atbrīvoties no pilsētas sastrēgumiem. KROSS Trans Hybrid 4.0 elektriskais pilsētas velosipēds būs jūsu pavadonis katrā braucienā, palīdzot uzbraukt pat visaugstākajā kalnā.
Specifikācija
Aprīkojums
Rati
Bremzes
Komponenti
Elektroniskie velosipēda komponenti
Svars
| Krāsa | Pelēka |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | SR SUNTOUR NEX LO |
| Dakšas gājiens | 63MM |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | Nav |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ACERA T3000 |
| Pārslēgšanas rokturi | SHIMANO ALIVIO M3100 |
| Klaņi | SHIMANO FC-E6100 38T/170MM |
| Kasete | SHIMANO HG200 11-32T |
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Ķēde | SHIMANO E6070 |
Rati
| Priekšējā rumba | SHIMANO ACERA M3050 |
| Aizmugurējā rumba | SHIMANO ACERA M3050 |
| Riepas | KROSS |
| Aploces | MITAS FLASH V66 47-622 |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | SHIMANO MT200 |
| Aizmugurējās bremzes | SHIMANO MT200 |
| Bremžu rokturi | SHIMANO MT200 |
| Disku bremzes | SHIMANO RT10 (180) |
Komponenti
| Stūre | Alumīnijs 660 MM 31.8 |
| Stūres iznesums | Alumīnijs 90MM/31,8 REG |
| Sēdeklis | SELLE ROYAL |
| Sēdekļa stute | ALUMINIUM 27,2X400 |
| Stūres gultņi | FP-H856B2;1-1/8"-1.5" |
| Rokturi | HERRMANS ADRENALIN |
| Pedāļi | FP-210ZU |
Elektroniskie velosipēda komponenti
| Motors | SHIMANO E6110 |
| Motora jauda | 250W |
| Akumulators | SIMPLO 504 WH LI-ION 14AH / 504WH 36V / 4A |
| Uzlādes laiks līdz 80%/100% (stundas) | 2,5/5 |
| Nobraucamais attālums (KM) | 100 |
| Eiropas standarti EN15194/EPAC/ISO4210-2 | Jā |
| Displejs | SHIMANO SC-E6100C |
Svars
| 25,6 KG |
| Izmērs | M (17") | L (19") |
| Ieteicamais augums (cm) | 158-170 | 168-180 |











