












1 / 13
KROSS Trans 2.0 pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS TRANS 2.0
„Kross Trans 2.0“ nodrošina komfortablu un vieglu braukšanu. Tas ir ideāli piemērots gan izbraucieniem pa veloceliņiem, gan pilsētai. Pateicoties ģeometrijai, ar velosipēdu varat braukt sēdus stāvoklī, kas palielina komfortu – sēdēsiet kā krēslā. Šim modelim ir gan sieviešu, gan vīriešu rāmja versijas.
Komponenti
„KROSS Trans 2.0“ modelī ir uzstādīta „V-brake“ bremžu sistēma, kas garantē labu bremzēšanas kvalitāti. Pārnesumu pārslēgšanas grupa sastāv no augstas kvalitātes „Shimano“ detaļām. „Shimano Tourney TY300“ aizmugurējais pārslēdzējs kombinācijā ar „Shimano Tourney TY510“ priekšējo pārslēdzēju nodrošinās vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu pat stāvākos kāpumos. KROSS priekšējā dakša nodrošina vibrācijas slāpēšanu, braucot pa nelīdzenu segumu, un samazina roku nogurumu.
Tehnoloģijas
Velosipēdā esam iebūvējuši arī aizmugurējo bagāžnieku, kas izstrādāts, izmantojot „Hi-Strength“ tehnoloģiju, tāpēc varat droši pārvadāt smagu bagāžu. „KROSS Trans 2.0“ rāmis ir izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma, kas padara velosipēdu stīvu un izturīgu. Tajā pašā laikā tas ir samērā viegls sakausējums, tāpēc to būs viegli transportēt. Turklāt rāmis ir pārklāts ar pulverkrāsu, kas nodrošina krāsojuma izturību un noturību pret mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem.
Specifikācija
Komplektācija
Rati
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Melna |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Komplektācija
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ALTUS M310 |
| Pārslēgšanas rokturi | SHIMANO EF500 |
| Kloķi | SR SUNTOUR |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Minamā vārpsta | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Rati
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Ratloki | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-BRAKE |
| Aizmugurējās bremzes | V-BRAKE |
| Bremžu rokturi | SHIMANO EF500 |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Sēdeklis | KROSS D226K |
| Stūres gultņi | FP-H815 O1-1/8" |
| Rokturi | KROSS GRIPPEN |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2 KG |
| Izmērs | S (15") | M (17") | L (19") |
| Ieteicamais augums (cm) | 150-158 | 158-170 | 168-180 |











