











1 / 12
KROSS Trans 2.0 pilsētas velosipēds
0.0|0 Atsauksmes
Ražotājs: KROSS
Izvēlieties izmēru vai variantu:
Piegāde un saņemšana
Nav noliktavā
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 nodrošina ērtu un vieglu braukšanu. Tas būs ideāli piemērots gan braucieniem pa veloceliņiem, gan pilsētā. Pateicoties velosipēda ģeometrijai, braucot tajā sēdēsiet vertikālā pozīcijā, kas palielinās komfortu – jutīsieties gluži kā krēslā. Šim modelim ir pieejamas gan sieviešu, gan vīriešu rāmja versijas.
Komponenti
KROSS Trans 2.0 modelis ir aprīkots ar V-brake bremžu sistēmu, kas garantē labu bremzēšanas kvalitāti. Pārnesumu pārslēgšanas grupa sastāv no augstas kvalitātes Shimano detaļām. Shimano Tourney TY300 aizmugurējais pārslēdzējs savienojumā ar Shimano Tourney TY510 priekšējo pārslēdzēju nodrošinās vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu pat braucot augšup pa grūtākiem kāpumiem. KROSS priekšējā dakša nodrošina vibrācijas slāpēšanu, braucot pa nelīdzenu virsmu, un samazina roku nogurumu.
Tehnoloģijas
Velosipēdā esam uzstādījuši arī aizmugurējo bagāžnieku, kas izstrādāts, izmantojot Hi-Strength tehnoloģiju, tāpēc varat droši pārvadāt smagu bagāžu. KROSS Trans 2.0 rāmis ir izgatavots no 6061 alumīnija sakausējuma, kas padara velosipēdu stingru un izturīgu. Tajā pašā laikā tas ir diezgan viegls sakausējums, tāpēc to būs viegli transportēt. Turklāt rāmis ir pārklāts ar pulverkrāsojumu, kas nozīmē krāsojuma izturību un noturību pret mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem.
Specifikācija
Aprīkojums
Rati
Bremzes
Komponenti
Svars
| Krāsa | Pelēka |
| Rāmis | Alumīnijs |
| Dakša | Kross |
| Dakšas gājiens | 30mm |
Aprīkojums
| Priekšējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO ALTUS M310 |
| Pārslēgšanas sviras | SHIMANO EF500 |
| Kloķi | SR SUNTOUR |
| Kasete | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Pārnesumu skaits | 21 |
| Monobloks | FP-B902 |
| Ķēde | YBN S50 |
Rati
| Priekšējā rumba | GL-B01F-QR |
| Aizmugurējā rumba | GL-B01R-QR |
| Raploki | Kross |
Bremzes
| Priekšējās bremzes | V-BRAKE |
| Aizmugurējās bremzes | V-BRAKE |
| Bremžu sviras | SHIMANO EF500 |
| Disku bremzes | Nē |
Komponenti
| Sēdeklis | KROSS D226K |
| Stūres bļodiņas | FP-H815 O1-1/8" |
| Rokturi | KROSS GRIPPEN |
| Pedāļi | FP-804 |
Svars
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2KG |
| Izmērs | S (15") | M (17") | L (19") |
| Ieteicamais augums (cm) | 150-158 | 158-170 | 168-180 |











